MIASTA.ORG :: Berlin - Barcelona - Budapeszt - Londyn - Nowy Jork - Paryż - Praga - Sztokholm
» Ważne informacje
Położenie:
51° N, 0° W
Ludność:
12 mln
Powierzchnia:
1607 km2
Burmistrz:
Boris Johnson
Powstanie:
42 r. n.e.

Zaplanowali morderstwo na Facebooku

Zaplanowali morderstwo na Facebooku

15-letni Sofyen Belamouadden został zaatakowany i zamordowany w centrum Londynu przez uzbrojoną grupę dwudziestu uczniów z sąsiedniej szkoły. Napad zaplanowali komunikując się przez telefony komórkowe i Facebooka.

Mordercy zaatakowali chłopaka w centrum miasta, na stacji metra Victoria, na której w godzinach szczytu – kiedy dokonano zbrodni – pojawiają się setki ludzi. Sofyen został okrążony i zepchnięty ze schodów prosto do hali biletowej.

Bandyci byli tak mocno uzbrojeni, że nikt ze świadków nie zdobył się na odwagę, żeby ich powstrzymać: mieli ze sobą noże i maczety, a nawet miecz. Sofyen Belamouadden nie miał szans na przeżycie – otrzymał dziewięć ciosów nożem i niezliczona liczbę kopnięć i uderzeń.

Dodano: 30.01.2011 10:42
Przeczytano: 2515 razy

Dodaj Komentarz


Komentarze

ale kurwa za co..??!! co on im takiego zrobił..?? To jest jakieś chore żeby dwudziestu chłopa uzbrojonych po zęby szło na jednego bezbronnego nastolatka..! I nikt nie był w stanie nic zrobić..? a gdzie policja brytyjska..?!? powinna nosić broń palną i zrobić egzekucje tych skurwieli tam na miejscu..! bez rozprawy..

robin hood 21.02.2011 11:45

o jejku;( wlasnie!!! gdzie byla policja;!!! takie duze miasto i wyszkoleni policjanci i co?? i du..* policja jest tylko na pokaz. wiem bo bylam i widzialam. nosza te swoje zasrane czapeczki i jezdza na koniach..a gdy cos sie dzieje to uciekaja gdzie pieprz rosnie.

Karola 15.03.2011 14:06

Podobne wiadomości

Copyright by Michał Kalinowski © 2005 - 2020